Get up to 80 % extra points for free! More info:

Discussion: Elektroinstalācijas nomaiņa. Kur es varu atrast visu nepieciešamo Latvijā?

Activities
Avatar
llywood
Member
Avatar
llywood:19. January 4:51

Kad nolēmu nomainīt elektroinstalāciju savā mājā Latvijā, man radās jautājums, kur atrast visus nepieciešamos materiālus. Vēlos uzzināt, kur Latvijā var iegādāties visu nepieciešamo elektroinstalācijas nomaiņai un kam jāpievērš uzmanība, izvēloties materiālus.

 
Reply
19. January 4:51
Avatar
gazzelyna
Member
Avatar
gazzelyna:19. January 4:51

Ja nepieciešams nomainīt elektroinstalāciju Latvijā, dodieties uz tuvāko celtniecības vai datortehnikas veikalu. Tur noteikti atradīsiet visu, kas nepieciešams nomaiņai. Vienkārši izvēlieties pareizos vadus un sadales kārbas un dodieties uz priekšu, un jums būs skaists remonts!

 
Up Reply
19. January 4:51
Avatar
EGAFREEDY
Member
Avatar
EGAFREEDY:19. January 4:52

Draugs, ja esi pārāk slinks, lai dotos iepirkties, internetā ir veikals Elektrika, kur var atrast visdažādākās lietas. Var pasūtīt vadus, kontaktligzdas, slēdžus - visu, kas nepieciešams elektroinstalācijas nomaiņai. Vienkārši dodieties uz tīmekļa vietni, izvēlieties vajadzīgos produktus, veiciet pasūtījumu, un viss tiks nogādāts tieši pie jums mājās.

 
Up Reply
19. January 4:52
To maintain the quality of discussion, we only allow registered members to comment. Sign in. If you're new, Sign up, it's free.

3 messages from 3 displayed.